Dzięki pozytywnej decyzji i znalezieniu środków finansowych przez dyrektora, Lesława Ogona, i wielkiemu zaangażowaniu sierżanta, Sławomira Tokarza, w naszej szkole powstała nowa, wielofunkcyjna sala policyjna! Szczególne podziękowania należą się uczniom klasy 2 w składzie: Paulina Antkiewicz, Kuba Jędruszek, Oliwier Rudelbach , Oliwia Niezgoda, Patrycja Ryś oraz Dominik Przybylski. W inicjatywie udział wzięła również uczennica klasy 3b- Angelika Furtek. Pięknie pomalowane ściany, loga, a także tablica ze zdjęciami z ważnych wydarzeń, to tylko namiastka tego, co można podziwiać.
Dobra wiadomość jest i taka, że sala nr 5 jest zarazem mobilną salą dla ekonomistów! Nic, tylko korzystać! Z niecierpliwością czekamy więc na powrót do szkół oraz na przyszłych policjantów, którzy wkrótce dołączą do naszej zgranej ekipy. Zapraszamy więc do udziału w rekrutacji, bo jesteśmy przekonani, że nasza szkoła będzie dla Was wspaniałą przygodą, ale przede wszystkim wychowa nowe pokolenie służb mundurowych! I nie tylko! Jest bowiem w czym wybierać. Zapraszamy.