Konferencja1

#zset #gliwice

#eumobilitysverige

#eumobilitycroatia

W przeddzień zakończenia roku szkolnego odbyła się konferencja pt.: „Nowe doświadczenia w zarządzaniu projektem akredytowanym”, podczas której podsumowany został kolejny projekt ZSE-T zrealizowany w ramach programu Erasmus+ w sektorze VET: „Mój Erasmus+ Mój Zawód = Moja Przyszłość”. Koordynator projektu p. Oktawia Jachowicz szczegółowo omówiła zrealizowane działania projektowe – mobilność uczniów do Szwecji oraz Job Shadowing nauczycieli w Szwecji i Chorwacji jak również związane z nimi wyzwania. Konferencję uświetniły wspomnienia uczniów: Jakuba Gach, Dominiki Geppert, Patryka Relugi i występ muzyczny Martyny Młyńczak. O platformie eTwinning, rezultatach projektu i ich upowszechnianiu opowiedziała p. Agnieszka Grzegorzyca. Konferencja zakończyła się uroczystym wręczeniem certyfikatów i pamiątkowych kubeczków projektu uczniów grafiki ZSE-T wykonanych pod okiem p. Aleksandry Roszczyk. Dyrekcji, uczestnikom oraz przybyłym gościom serdecznie dziękujemy!