Dnia 5 stycznia 2018 roku odbyła się Studniówka czwartoklasistów z Zespołu Szkół Ekonomiczno – Technicznych w Gliwicach. Była to idealna okazja na podziękowanie nauczycielom za trudy włożone w ich nauczanie.
O wspaniałą zabawę i dobry humor, w trakcie wieczoru, maturzyści zadbali przygotowując kabarety. Impreza nie mogła rownież odbyć się bez występu naszego szkolnego artysty – Pawła Zycha.Nie można było także narzekać na jedzenie. Dania, którymi nas ugoszczono były wyśmienite.Mieliśmy więc siłe na zabawę do białego rana! Integracja pomiędzy uczniami dwóch klas i nauczycielami oraz uroczysty polonez sprawiły, że ten dzień był wyjątkowy i utkwi nam głeboko w pamięci.

Fotografie będą nam przypominać o wspaniałych chwilach spędzonych w gronie osób, które towarzyszą nam już od czterech lat.