Studniówka 2014

STUDNIÓWKA 2014

Taka noc zdarza się tylko raz w życiu. Noc wypełniona tańcem, wspaniałą zabawą, obecnością osób, z którymi spędza się dużo czasu w szkole, wreszcie: noc, która ma być ostatnim szaleństwem przed maturą…

Studniówka miała miejsce 4 stycznia w hotelu/restauracji „Biały Dom” w Paniówkach. Zabawa rozpoczęła się od podziękowań uczniów – przedstawiciele klas IV podziękowali Dyrekcji, wychowawcom oraz nauczycielom za blisko 4 lata wspólnej pracy, która miejmy nadzieję, zaowocuje dobrymi wynikami podczas matury. Następnie wygłosiła krótkie przemówienie Pani Dyrektor, Grażyna Gawol, która zakończyła swoją wypowiedź słowami: „Poloneza czas zacząć”. I tak też się stało – poloneza rozpoczęła klasa IVb, a następnie klasa IVa.

Po tradycyjnym tańcu oraz ciepłym posiłku rozpoczęła się zabawa, która trwała do białego rana. Jednak o północy uczniowie przygotowali niespodziankę dla obecnych nauczycieli: zostali oni wywołani „do odpowiedzi” bez możliwości skorzystania z przysłowiowego „np”. Nauczyciele odpowiadali na pytania z zakresu „wiedzy o uczniach”. Quiz podsumował najzabawniejsze sytuacje z całych 4 lat nauki w szkole. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele na pewno na długo zapamiętają ten wyjątkowy dzień.

Podziękowanie

My Maturzyści Zespołu Szkół Ekonomiczno-Technicznych chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować gościom przybyłym na Bal Studniówkowy 2014. Było nam bardzo miło, że zechcieliście przeżywać wspólnie z nami tak ważny i radosny dla nas dzień. Mamy nadzieję, że ten wieczór dla nas jak i dla Was będzie niezapomniany.

Maturzyści 2014

Partnerzy i Sponsorzy

Copyright © 2014. All Rights Reserved.